Note from Ville Hietanen (Jerome) of ProphecyFilm.com and Against-All-Heresies-And-Errors.blogspot.com: Currently, I (but not my brother of the “prophecyfilm12” mail) have updated many of my old believes to be more in line with Vatican II and I no longer adhere to the position that Vatican II or the Protestants, Muslims, Buddhists or various Traditionalists Groups and Peoples etc. or the various teachings, Saints and adherents to Vatican II (and other canonized by Vatican II) such as Saint Mother Theresa or Saint Pope John Paul II etc. was heretical or damned or not Catholic (or not the Pope) – or that they are unworthy of this title. I have also embraced the sexual views on marriage of Vatican II, and I no longer adhere to the strict interpretations as expressed on this website and on my other websites. To read more of my views, see these articles: Some corrections: Why I no longer condemn others or judge them as evil I did before.Why I no Longer Reject Vatican II and the Traditional Catholic Priests or Receiving Sacraments from Them (On Baptism of Desire, Baptism of Blood, Natural Family Planning, Una Cum etc.)Q&A: Damnation and Eternal Torments for Our Children and Beloved Ones is "True" and "Good" but Salvation for Everyone is "Evil" and a "Heresy"?

Przepowiednie Nostradamusa | Przepowiednia Nostradamusa

Przepowiednie Nostradamusa dla Polski

"Po wielkiej biedzie, jaka spotka ludzkość, nadejdzie jeszcze większa, Kiedy wielki cykl stuleci odnowi się, Spadną krew, mleko, głód, wojna i choroby, Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon."
Nostradamus, co o nim wiemy?

Michael de Nostredame, znany nam jako Nostradamus, urodził się 14 grudnia 1503 r., zmarł 2 lipca 1566 r. Żył we Francji, zajmował się medycyną, astrologią i matematyką. Nostradamus zyskał rozgłos publikując centurie, czyli rymowane czterowiersze zawierające jego proroctwa. Uderzające jest, ile z najważniejszych wydarzeń historycznych zostało przepowiedziane przez Nostradamusa. Oto niektóre z nich:

Trzecia Wojna Światowa

Nostradamus ostrzega nas, że Trzecia Wojna Światowa wybuchnie gdy ,,Z nieba zstąpi Pan Grozy” oraz ,,Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon”. Jak to rozumieć? Czy mamy wypatrywać na niebie komety zwiastującej zagładę? A może chodzi o jakąś inną planetę? Astronomowie zapowiadają, że w roku 2012 Słońce ma wejść w okres hiperaktywności, którego szczyt ma przypaść na 21 grudnia. Czy to będzie znak?

Informacje na temat przyszłej wojny można znaleźć także w czterowiersze 46 z Centurii II :

"Po wielkiej biedzie, jaka spotka ludzkość, nadejdzie jeszcze większa, Kiedy wielki cykl stuleci odnowi się, Spadną krew, mleko, głód, wojna i choroby, Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon" Widzimy, że i w tym czterowierszu autor zawarł dokładni czas zdarzenia - "kiedy wielki cykl stuleci odnowi się".

Proroctwo Nostradamusa mówi, że na ludzkość spadnie wiele klęsk, między innymi klęski głodu i wojny. Zdaniem Nostradamusa, czeka nas również powódź (może to przepowiednia Tsunami? )

“Ogarniający cały świat wielki pożar przyniesie tak wiele katastrof i przewrotów, że prawie cała ziemia zostanie pokryta przez wodę”.


Przepowiednie Nostradamus o roku 2012 dla Polski

„Kiedy niebiańskie Słońce przestanie wysyłać promienie, W pełnym świetle dnia ukaże się potwór. Na wiele sposobów będą tłumaczyć to zjawisko, Nikt nie zdoła przewidzieć, jak drogo za nie zapłacą.”


     Kiedy słońce w swojej erupcji przestanie wysyłać promienie, wyda się ludziom potworem. Różnie będą sobie próbowali wyjaśnić to zjawisko. W tym momencie nikt nie przewidzi skutków, jakie czekają człowieka i wszelkie życie na ziemi. Erupcja słońca wyrzucając olbrzymie ilości gorącej materii, spowoduje przerażający blask. W tym momencie na jakiś czas, zaniknie naturalne światło naszej dziennej gwiazdy. Taka erupcja, jest naturalną cechą zachowania się gwiazdy, która w określonych warunkach grawitacyjnych, cyklicznie powtarza taką erupcje. Obecnie nasze słońce zbliża się do takiego położenia w przestrzeni kosmicznej. Dopiero teraz w chwili grozy i kataklizmu, ludzie widząc potwornie wyglądające słońce uwierzą. Stanie się tak, jak zapowiadają przepowiednie; do ostatniego dnia, nikt nie będzie wierzył w nadchodzący koniec świata. Po erupcji słońca, wystąpią różne kataklizmy nikt nie będzie w stanie przewidzieć skutków erupcji słońca. Każde takie zdarzenie astronomiczne powtarza podobną w skali wielkości erupcje gwiazdy. Inaczej sprawa wygląda w ocenie skutków na planecie takiej jak ziemia, gdzie żyją ludzie w cywilizacji technicznej. Tu skala zagłady będzie zależała od stopnia rozwoju cywilizacji. Więcej zmian w naturze planety, wyższy rozwój pociągający za sobą nie ekologiczne produkty większa skala zagłady. Żadne osiągnięcia technologiczne nie pomogą uratować się przed tym żywiołem. Jedyną drogą ratunku, jest być w bezpiecznym miejscu na planecie. Nikt nie zdoła przewidzieć”  Te słowa Nostradamusa mówią same za siebie. Obecnie istniejące zmiany w środowisku planety a co jeszcze gorsze, zgromadzone toksyczne produkty, to potencjalne przyczyny kataklizmu o wyjątkowo dużej skali. Naturalny proces zmian, jakie następują na planecie po dotarciu do niej olbrzymiej ilości silnie namagnesowanej materii wyrzuconej przez erupcję gwiazdy, może objawić się w postaci zmiany biegunów magnetycznych. Taka zmiana biegunów spowoduje zalewanie dużej części lądów, dodatkowo mogą wystąpić zmiany geologiczne. Jeżeli w czasie takiej erupcji gwiazdy na jej satelitarnej planecie znajdują się materiały, które po nasyceniu silnie namagnesowaną rozgrzaną do białości materią mogą zmienić swój stan fizyczny lub chemiczny, dojdzie do skażenia. Jakie będą skutki takiego globalnego skażenia na ziemi, tego nikt nie może przewidzieć.

Komety bez ogona, wypełnią niebo, krążąc w ciszy, Wielka panika, ofiara odrzucona, Kometa z ogonem, Przemyka pomiędzy pszczołami, umiera, A przywódcy bezradni. Nikt nie rozpozna znaków na piasku.”

     Świecące smugi wypełniają niebo, bezgłośnie krążąc wokoło. Ludzie na ziemi w panice, modlitwy i wszelkie działania nic nie pomogły. Rozpalona skała gaśnie w powietrzu pomiędzy iskrami. Władza już bezradna. Kto przeżyje nie będzie mógł zrozumieć napisanych znaków. W dniu ostatnim, erupcja słońca spowoduje różne zjawiska w atmosferze ziemskiej, które będą widoczne w postaci świetlistych smug i wszędzie widocznej zorzy. Po kataklizmie zapanuje cisza, życie na ziemi zatrzyma się. W takiej sytuacji, gdy ludzie już nie będą mieli nadziei wpadną w ogólną panikę. Wiele uczynili, aby zapobiec ogólnemu kataklizmowi i żadnych skutków te działania nie przyniosły. Ludzie podejmowali się różnych sposobów działania, nie tylko modlitwy, ale i wspólne duchowe ofiary miłości. Wielka ta ofiara całych rzesz ludzi dobrej woli, erupcji nie powstrzymała. Na całej ziemi teraz panuje chaos, wybuchy wulkanów i palące powietrze rozgrzane od słonecznego żaru. Żadna pomoc już nie może nadejść, struktury władzy przestały działać, wszyscy są bezradni. Ci, którzy przeżyją z jakiegoś powodu nic nie będą mogli zrozumieć, nie rozpoznają już pisma, nie będą go rozumieli.

„Potężna zaraza ściągnie klęskę głodu, Kiedy, nieustanne deszcze zaciągną niebo nad biegunem północnym. Samarobryn, o sto lig od Ziemi, Trzymać ich będzie z dala do rządzących praw.”

     Zaraza, która powstanie po erupcji słońca, doprowadzi do klęski głodu. W czasie, kiedy po zmianie położenia biegunów magnetycznych, nad północnym biegunem nieustannie będą padały deszcze, jakiś obiekt będzie chronił ludzi z daleka od praw rządzących ziemią. Z powodu erupcji, silnie namagnesowane pędzące ze słońca cząstki materii, zniszczą magnetyczną ochronę ziemi. Kolejne ich masy przenikną w głąb ziemi i zniszczą różne, przez człowieka wytworzone niebezpiecznych materiały. Uwolnią się olbrzymie ilości toksycznych substancji i zabójczego promieniowania. Zakres tego skażenia będzie globalny i spowoduje zatrucie wszelkiej żywności. Ekspansja słonecznej materii będzie tak wielka, że przeniknie aż do jądra planety. Żelazne płynne jądro, potężny generator grawitacyjny planety w samej rzeczy jest delikatnie wywarzonym instrumentem magnetycznym. Do zmiany biegunów wielkie moce nie są potrzebne. To, co wydarzy się w następnej chwili po zmianie biegunów jądra, będzie przerażające w swej dynamice i mocy. Słońce swoją mocą siły grawitacyjnej, obróci jądro naszej planety, dopasowując położenie nowych biegunów do swojego układu magnetycznego.
Klimat na ziemi zmieni się. Na terenach gdzie teraz jest biegun północny, będą nieustannie padały deszcze. Jednak jakaś grupa ludzi uratuje się. W obiekcie, który Nostradamus określił mianem „samorobryn”, ludzie będą chronieni. W dużym oddaleniu, około 400 km od wszelkich praw są oni bezpieczni.

www.trusaint.com/Polish/
Darmowe DVD, Artykuły i Książki
FREE DVDs & VIDEOS
WATCH & DOWNLOAD ALL OUR DVDs & VIDEOS FOR FREE!